Отзывы о компании ПриДБАЙ
- Александр Г.
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук, гарного дня)
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВолодимир Я.
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук, гарного дня)
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТетяна П.
Спасибо за быстрое и качественное обслуживание!
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук, гарного дня)
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЕлена П.
Продавец молодец!
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук, гарного дня)
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВасиль К.
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук, гарного дня)
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaДмитрий М.
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук, гарного дня)
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТарас П.
Все дуже оперативно відправили, і були ввічливими, товар відповідає опису і хорошої якості. Особливо сподобалось, що перепитали модель мого робота пилососа, щоб впевнитись, що витратники дійсно підходять до моєї моделі.
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук, гарного дня)
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергей А.
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук, гарного дня)
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaДарія М.
спасибо,все доехало быстро,окуратно,еще и конфетки поставили,очень мило🥰
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук, гарного дня)
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНиколай Ш.
Очень плохо. Не доволен
- Комментарий продавца
Микола, нам дуже прикро, якщо щось було не так. Ми намагались зв'язатись з Вами, але безуспішно. Хоча питання залишається відкритим. Ви підтведили замовлення, а через годину попросили відмінити і сказали, що через місяць знову замовите. Через три дні, Ви написали відгук. Сподіваємось, що Ви не один з конкурентів, які самі не вміють нормально працювати, тому кусають біль успішних апонентів))) гарного дня та продаж)))
- Комментарий продавца
